İnşaat sektöründe geçirdiğimiz uzun yıllardan sonra edindiğimiz tecrübeleri ve gerçekleştirdiğimiz hedeflerimizi yepyeni bir imaj ve “hep daha iyiye!” sloganımız ile birleştiriyoruz. ZEK Yapı ailesi olarak kendimize yepyeni ufuklar belirledik ve misyonlarımızı buna göre geliştirdik. En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini edindiğimiz tecrübeler ile hep daha ileriye taşıyoruz.

ZEK YAPI AİLESİ

Müteahhit

Zeynel Yıldız

Yaklaşık 30 yıldır Kayseri'de inşaat piyasasında aktif bir rol oynuyor ve binlerce daire teslim etmiş olmanın verdiği tecrübe ile yola devam ediyor.

Şirket Müdürü

Koray Yıldız

Eğitim amaçlı bulunduğu çeşitli şehir ve ülkelerde edinmiş olduğu deneyimlerden sonra Kayseri'ye döndü ve 2018'den bu yana şirkette faaliyet gösteriyor.

Şantiye Şefi

İnş. Müh. Burak Dinçsoy

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle, yüksek kaliteli inşaat projeleri tasarlamak, problem tespiti ve çözümler sağlamak, müşteri memnuniyetini artırarak mükemmelliği yakalamayı amaçlayan dinamik ve gelişme içinde olan bir anlayışla Zek Yapı bünyesinde çalışmalarıma devam etmekteyim.

Muhasebe

SMMM Uğur Menefşe

Hedefler

İŞ ORTAKLARIMIZ

İletişim Bilgileri

Gevher Nesibe Mah. Tekin Sok. İmtaşpark Plaza Kat:4 No:12

Tel: (0352) 232-71-25

Email: bilgi@zekyapi.com

@tüm hakları saklıdır.